Ochrana osobních údajů

by Oles
  1. Tímto uděluji souhlas společnosti HR Summit,s.r.o. se sídlem V Holešovičkách 1447/12, 180 00 Praha 8, IČ 056 35 292, zapsané v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka č. 267985 (dále jen „Správce“ nebo „ Naše společnost“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávat  Vaše osobní údaje v rozsahu: e-mailová adresa.
  2. Vaš e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu za účelem zasílání marketingových sdělení – budete  jako první informován o našich novinkách. Tyto údaje budeme zpracovávat po dobu 3 let od udělení tohoto souhlasu.
  3. Můžete se kdykoliv odhlásit z odběru našeho newsletteru kliknutím na odkaz v každém e-mailu.
  4. S výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na e-mailovou adresu: info@hrsummit.info nebo dopisu na adresu našeho sídla.